Kick Katso Kick
Candy Blitz Deluxe

Candy Blitz Deluxe arvostelu 2026

Pelivalmistaja: Pragmatic Play

Pelaa Candy Blitz Deluxe — Huikee →

Candy Blitz Deluxe — tiedot

PelivalmistajaPragmatic Play
RTP96.48%
VolatiliteettiKeskitaso
Maksimivoitto5,000x

Kokeile Candy Blitz Deluxe -peliä

18+ · Pelaa vastuullisesti · Demon pelaaminen kasinolla voi vaatia rekisteröitymisen.

Missä pelata Candy Blitz Deluxe -peliä?

Suosittelemme näitä testaamiamme, luotettavia nettikasinoita, joilla Candy Blitz Deluxe on pelattavissa:

Huikee Eksklusiivinen 150% 400€ asti + 100 ilmaiskierrosta ilman kierrätystä Sweet Bonanza peliin
Pelaa nyt
Quickz 50% 100€ asti kasinolle tai 100% 200€ vedonlyöntiin
Pelaa nyt

18+ · Pelaa vastuullisesti · Vastuullinen pelaaminen

Pragmatic Play — muut pelit

Selaa kaikki kolikkopelit →